WSPÓŁPRACA
Z NAMI


Zaproszenie do współpracy.
Holistyczne zarządzanie procesem rozwoju.


DOŁĄCZ DO NAS

Zaproszenie do współpracy.

Zachęcamy do współpracy zarówno organizacje, w tym firmy i urzędy jak i osoby indywidualne chętne do zaangażowania się w propagowanie i wdrażanie kreowanych przez naszą platformę wartości ideowych, związanych ze społeczną odpowiedzialnością, opisanych na Stronie Głównej.

Rozumiejąc konieczność sprostania wyzwaniom rynkowym przed jakimi stoją organizacje z jednoczesną dbałością o poszanowanie praw człowieka i traktowanie współpracowników z należytą atencją, wspieramy w realizowaniu zmian, zmierzających do korzystania z założeń Platformy ETITO, w tym dyskursu Eko-lidera.

JEDNA GODZINA TWOJEJ AKTYWNOŚCI W MIESIĄCU,
TO KROPLA, KTÓRA MOŻE ZDZIAŁAĆ TAK WIELE

Holistyczne zarządzanie procesem rozwoju.

Podejście holistyczne - całościowe - w zarządzaniu procesem rozwoju osób i organizacji, wyróżnia nas spośród wielu organizacji ukierunkowanych na rozwój i edukację. Jeżeli prowadzisz firmę, jesteś szkoleniowcem, terapeutą czy psychologiem dowolnej dziedziny i odczuwasz brak kompetencji w tej materii to zapraszamy na szkolenia. Gwarantujemy, że nabędziesz trwałych umiejętności, które pozwolą tobie skutecznie wpływać na pozytywne relacje i zadowolenie interesariuszy.

Opieramy się na autorskim modelu harmonijnie łączącym fazy rozwojowe, zasoby, możliwości i potrzeby całych organizacji i każdego z jej członków z osobna. Korzystamy zarówno z zasobów wiedzy opartej na wynikach badań ewolucji i przekazach doświadczeń autochtonicznych mędrców z całego Świata, jak i z najnowszych zdobyczy naukowych w zakresie zarządzania rozwojem osób indywidualnych oraz organizacji. Podczas naszych szkoleń, nie dajemy ani ryb, ani wędek..., uczymy jak w każdych warunkach zrobić wędkę i złowić nią rybę.

***

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY,
ORAZ DO KORZYSTANIA Z USŁUG NASZYCH PARTNERÓW
ZESPÓŁ ETITO

www.etito.pl