TERAPIE NATURALNE

Terapie naturalne, to bardzo duży dział wiedzy medycznej, dawniej przekazywanej z pokolenia na pokolenie, dzisiaj uzupełnianej nowymi metodami pozbawionymi środków chemicznych. Dzięki dużemu zainteresowaniu społecznemu podlegają coraz szerszym badaniom naukowym, dzięki którym coraz większa ich część jest włączana do medycyny konwencjonalnej.

 

Terapie naturalne, traktowane jako uzupełnienie medycyny akademickiej, stosowane po uprzedniej diagnozie lekarskiej w znacznym stopniu przyczyniają się do wzbogacenia oferty sposobów uzyskiwania oczekiwanych rezultatów leczenia, profilaktyki i rekonwalescencji, a także codziennej dbałości o wygląd, nastrój i właściwe funkcjonowanie całego organizmu.

 

Terapie naturalne, zwykle proste w stosowaniu, niewymagające nakładów finansowych i najczęściej nieprzynoszące skutków ubocznych, bywają też niebezpiecznym narzędziem (na szczęście coraz rzadziej) w rękach niedouczonych ignorantów i szarlatanów. Najprostsze z terapii naturalnych, uzupełnione właściwą - często tylko podstawową - wiedzą medyczną i psychologiczną pozwalają w sposób bezpieczny służyć społeczeństwu.

 

Terapie naturalne, to coraz większy obszar lecznictwa wykonywanego przez dyplomowanych specjalistów medycyny, farmacji i psychologii, nieustawicznie pogłębiających wiedzę i umiejętności. Korzystających z intuicji pasjonatów życia w zgodzie z naturą i jej prawami. Wspaniałych osobowości, dbających o etykę, pełnych empatii i całym sercem otwartych na potrzeby drugiego człowieka.

 MAK

 

DOŁĄCZ DO NAS

Edukacja Talenty Inwestycje Terapie Opieka

 

***Jedną z firm, realizujących założenia programowe ETITO jest:

ZESPOŁY OPIEKI I LECZNICTWA DOMOWEGO „Z ATENCJĄ” SP Z O.O.

 

STRONA GŁÓWNA