TALENTY
MA KAŻDY

_Czym są talenty?
_Jak rozpoznać swoje talenty?


Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest talent, w Instytucie Gallupa przeanalizowano przypadki dwóch milionów ludzi którzy odnieśli w swoim życiu sukces. Zwykle, te osoby budowały swoje silne strony w oparciu o naturalne / wrodzone predyspozycje i rozwijały je. Badania miały dać odpowiedź na pytanie jakie cechy najlepiej będą służyć menadżerom w ich skuteczności zawodowej.

Okazało się, że powstał doskonały materiał do dalszych badań określających skuteczność osobistą każdego człowieka w osiąganiu sukcesów. Co prawda dla każdego z badanych, sukces miał inny wymiar, jednak wszyscy osiągali wysoki poziom satysfakcji ze swoich dokonań. Badania te wykazały jednoznacznie, że skuteczność osobista jest tym większa, im większy jest stopień korzystania z talentów.

Wiele osób wybiera właściwe ścieżki zawodowe intuicyjnie, jednak moda na określone kierunki, pomysły rodziców, wpływ środowiska, reklamy i inne czynniki powodują, że wiele osób uczy się zawodu..., po której to nauce czeka ich prawdziwy zawód. Zawód życiowy. Zawiedzeni nim, nie widząc możliwości odwrotu, będą brnąć bez satysfakcji przez życie męcząc się, pracując kosztem własnego zdrowia, popadając w zniechęcenie, depresje i choroby somatyczne.

A przecież każdy człowiek ma pięć talentów decydujących o jego sukcesie osobistym. Czyli konfiguracja tylko pięciu z trzydziestu czterech zdefiniowanych talentów decyduje o tym, co różni każdego z nas od innych ludzi oraz w jakim obszarze będziemy osiągać sukcesy nieomal bez wysiłku, i na wysokim poziomie satysfakcji. Jak je rozpoznać? Więcej informacji w pliku PDF na dole tej strony.

***

ROZWÓJ TALENTÓW GWARANTUJE
AKADEMIA HOLISTYCZNA
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OTWARTE DO GDYNI

***

REALIZUJEMY ZAŁOŻENIA IDEOWE
PLATFORMY ETITO

Edukacja Talenty Inwestycje Terapie Opieka

DOŁĄCZ DO NAS