Na dole tej stronki zamieszczone są nasze publikacje ułatwiające osiąganie sukcesów.

 

Polecam. Wystarczy kliknąć Jsą etito –> podnoszą i dodają sił.

Prosimy o niekopiowanie.  Systematycznie doskonalimy ich treści.

 

***

 

SUKCESOLOGIA

 

Sukcesologia, to jeszcze niesklasyfikowana dziedzina wiedzy, zajmująca się szeroko pojętym osiąganiem sukcesów przez człowieka:

- motywacją osiągnięć,

- odczuwalnymi emocjami,

- zadowoleniem z życia człowieka zarówno w sferze materii, jak i ducha,

- korzystaniem z talentów i innych zasobów osobistych,

- jakością relacji z innymi ludźmi, a także resztą otaczającego świata.

 

 

***

 

SUKCES

 

Osiągnięcie. Sukcesem jednostki jest to, co jednostka uznaje za sukces. Dla porównania: dla pacjenta po paraliżu, latach ćwiczeń, długiej rekonwalescencji pierwszy krok może być większym sukcesem niż pierwszy krok na księżycu dla Neila Armstronga. Sukcesem może też być pierwszy krok w życiu dziecka zarówno dla niego samego, jak i dla jego opiekunów. Sukces często im trudniej zostaje zdobyty, tym bardziej bywa ceniony.

 

 

***

 

SUKCESOLOG

 

Sukcesolog - trener, specjalista od treningu mentalnego, fizycznego oraz emocjonalnego, ukierunkowanego na motywowanie do osiągnięć wyznaczonych przez klienta, przy zachowaniu zasad ekologii i higieny zdrowia opartej na dążeniu do homeostazy. Coraz częściej spotyka się gruntownie wykształconych trenerów psychologów o podejściu holistycznym.

 

Rodzimy się z umysłem, ale nie otrzymujemy do niego instrukcji obsługi…, poznajemy matematykę ale nie uczymy się zarządzania pieniędzmi. Warto korzystać z usług sukcesologa by osiągać sukcesy i żyć w zadowoleniu.

 

Zawód jeszcze niesklasyfikowany.

 

 

***

 

SUKCESOLODZY  ZAPRASZAJĄ

 

Brajan Tracy, polka Wanda Łoskot i wielu innych mówców motywacyjnych, specjalistów od motywacji osiągnięć piszą książki i prowadzą seminaria. Można także kupić audiobooki ich  autorstwa. Coraz częściej oprócz seminariów realizowane są treningi dla małych grup zorientowanych na rozwój osobisty. Na terenie całego kraju, w kameralnych warunkach można budować swoją moc mentalną i zdobywać siły wolicjonalne dla podniesienia skuteczności osobistej.

 

 

***

 

STRONA  GŁÓWNA

www.etito.pl