COACHING
TALENTY
SUKCESY

ROZWOJOWY- Zarządzanie talentami i gotowością do zmian.
EXECUTIVE - Skuteczność miernikiem zdolności zarządzania.
PRO CUD - Poszukiwanie rozwiązań dla osobistych zapętleń.
LIVE – Celowość w codziennym osiąganiu sukcesów.

 

Talenty ma każdy,  To utrwalone autostrady neuronowe
czyli wrodzone cechy sposobu myślenia, reakcji i zachowań
w określonych sytuacjach oraz odczucia zmysłowe.

 

COACHING ROZWOJOWY- Zarządzanie talentami i gotowością do zmian.

Z tej usługi można korzystać niezależnie od wieku. Dziecko, adolescent, dorosły czy senior, potrzebują do życia napojów, jedzenia i satysfakcji. Co jest potrzebne do ich zdobycia? Skuteczność osobista. To skuteczność osobista pozwala nam osiągać sukcesy, ale czy umiemy się z nich cieszyć? Szanse na satysfakcję z codziennych dokonań wzrosną, gdy połączymy trzy składniki: warunki fizyczne i zdrowotne, talenty osobiste oraz stosunek do zmian. Po określeniu w drodze wywiadu tych pierwszych, coach pomaga rozpoznać talenty i możliwości wykorzystania ich. Już od dziecka najchętniej robimy to, co „nam wychodzi”. To czego nie umiemy, nie lubimy. Trudno więc osiągać sukcesy w dziedzinach wymagających od nas zaangażowania przy braku pozytywnych emocji. Tak dochodzimy do trzeciego zadania coacha. Pomóc klientowi w przygotowaniu ścieżki rozwojowej zmierzającej do maksymalizacji wykorzystania zasobów osobistych w tym talentów, środków materialnych, nabytej wiedzy i umiejętności oraz znalezienia takich pokładów chęci, które pomogą pokonać naturalną, ludzką niechęć do zmiany.

O talentach, więcej na dole tej strony w pliku PDF

***

EXECUTIVE COACHING - Skuteczność miernikiem zdolności zarządzania.

Usługa edukacyjna pomagająca menadżerom wysokiego szczebla podnosić skuteczność w zarządzaniu organizacją. Mimo, iż jest to trening z zakresu rozwoju osobistego, częściej wykorzystywany jest, jako interwencja kryzysowa. Podstawowe korzyści z sesji to:
- bezstresowe
podejmowanie trudnych decyzji,
- wzrost skuteczności w zarządzaniu zmianą i liderami,
- czytelniejszy obraz potrzeb interesariuszy,
- doskonalenie komunikacji
- wzrost odporności na somatyczne choroby zawodowe.

Executive, to coaching ściśle związany z najnowszym dyskursem – nurtem EKO-lidera. Wykształcając te specyficzne umiejętności, nasi klienci – menadżerowie – mają szansę wybiegać kompetencjami znacznie poza swoich konkurentów na rynku pracy i elastycznie tworzyć nowoczesne, przyszłościowe zespoły zadaniowe w firmach.

***

 COACHING HOLISTYCZNY PRO CUD - Poszukiwanie rozwiązań dla osobistych zapętleń.

PRO CUD Praca, Relacje i Otoczenie oraz Ciało, Umysł i Duch -  czyli coaching zorientowany na człowieka we wszystkich aspektach, jakie mogą mieć wpływ na jego kondycję fizyczną i psychiczną. Jest to coaching prozdrowotny. Tu konieczna jest znajomość zarówno psychosomatycznych powiązań jak i metodologii budowania ścieżek rozwojowych. Moc ducha – siły wolicjonalne – oraz poziom korzystania z talentów, to często aspekty decydujące o skuteczności osobistej.

Wyjątkowość sesji tej odmiany coachingu, polega między innymi na szerszym, zarówno żeńskim jak i męskim spojrzeniu na zadania do rozwiązania (problemy), przed jakimi codzienne życie stawia naszych klientów. Podczas sesji, o zdrowie klienta i jego zadowolenie w życiu rodzinnym i skuteczność w rozwoju osobistym – także zawodowym – dba jednocześnie para specjalistów.

Więcej na dole tej strony w pliku PDF

***

LIVE COACHING – Celowość w codziennym osiąganiu sukcesów.

 

Życie każdego z nas to nie jeden obszar. Każdy z nas pełni w nim różne role. Jesteśmy rodzicem, dzieckiem, pracownikiem, małżonkiem, właścicielem, klientem, pasjonatem, kierowcą, pracodawcą itd. Wszystkie te role przenikają się nawzajem. Jeśli na którymś z obszarów spotyka nas niepowodzenie, reszta wali się jak kostki domina. Potem już nie jesteśmy w stanie dojść, od czego się zaczęło, gdzie wrócić, żeby naprawić. Problemy narastają i szerzą się jak wirusy. Jeden problem przenosi chorobę na kolejne obszary naszej egzystencji.

 

Przeszłość jest naszą historią, naszą skarbnicą. Z przeżyć, które mamy za sobą powinniśmy wziąć dla siebie to, co teraz jest nam potrzebne. Przeszłość powinna nas doświadczać w taki sposób by stała się nauką, a nie mrocznym wspomnieniem. Podczas sesji wyławiamy te skarby i korzystamy z nich, a resztę pozostawiamy, jako wspomnienie, jako przeżycie, które stanowi naszą historię.

Więcej na dole tej strony w pliku PDF

***

PODSUMOWANIE.

                Coaching, to nauka skuteczności osobistej jako celowości w działaniu, i samodzielności. Warto, aby o tym pamiętali także trenerzy. Miarą sukcesu trenera, jest samodzielność klienta w realizowaniu potrzeb i marzeń  bez udziału trenera.

 

 KLIENTÓW  PRYWATNYCH  I  INSTYTUCJONALNYCH
W  TRÓJMIEŚCIE  OBSŁUGUJE  ZESPÓŁ Z ATENCJĄ

 

 

IR_AK

 

platforma_HOLISTYCZNA_etito

Edukacja Talenty Inwestycje Terapie Opieka

 

***

 

DOŁĄCZ DO NAS